TR Solids Control Mud Gun Solids Control Equipment TRNJQ80-3
Xian TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : TR Solids Control
Model Number : TRNJQ80-3
Certification : API / ATEX / IEC / ISO9001
Place of Origin : Xi'an,China
Contact Now
Mud Gun
Mud Gun Technical parameters
Model
TRNJQ50-3
TRNJQ50-3X
TRNJQ80-3
TRNJQ80-3X
Diameter
50mm
50mm
80mm
80mm
Work Pressure
6.4MPa
≤3.2MPa
≤6.4MPa
≤3.2MPa